Park linowy stanowi wysokościowy system platform i przeszkód linowych zainstalowanych na palach. Zlokalizowany na terenie Ośrodka Rekreacyjno- Narciarskiego „Dębowiec” przy ulicy Karbowej 55. Dla klientów dostępny bezpłatny parking. Park linowy „Dębowiec” jest to park o podwyższonym standardzie bezpieczeństwa - system asekuracji BORNACK nie pozwala na jednoczesne wypięcie się z dwóch karabinków. Przed wejściem na trasy wysokie każdy uczestnik zostaje ubrany w atestowany sprzęt asekuracyjny oraz zostaje przeszkolony z zasad posługiwania się nim. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwają wykwalifikowani instruktorzy. Trasy wysokie dostępne dla dzieci od 8 roku życia sięgających ręką na wysokość 1.60 m. - w przedziale wiekowym 8 -10 lat konieczna asysta osoby dorosłej.

Atrakcje

Trasa Adventure
Zielona
TRASA ŁATWA, ZAWIESZONA NA WYSOKOŚCI OK 3 M. DO POKONANIA M.IN. LICZNE MOSTY, HUŚTAJĄCE PLATFORMY, TYROLKI, ŚCIANKA WSPINACZKOWA.
Trasa Adventure
Niebieska
TRASA O PODWYŻSZONYM STOPNIU TRUDNOŚCI , ZAWIESZONA NA WYSOKOŚCI OK 5 M. DO POKONANIA M.IN. LICZNE LINOWE MOSTY, TYROLKI, KOALA, LWIE OBRĘCZE.
Trasa Adventure
Czerwona
TRASA TRUDNA, ZAWIESZONA NA WYSOKOŚCI OD 6 DO 9 M. DO POKONANIA M.IN. LICZNE TYROLKI, HUSTAJĄCE MOSTY, BELKI, SKRZYNIE, PĘTLE . TRASA PRZEZNACZONA TYLKO DLA ABSOLWENTÓW TRASY NIEBIESKIEJ LUB ZIELONEJ.
Trasa Adventure
Diabelskie wahadło
EKSTREMALNA PODNIEBNA HUŚTAWKA DLA OSÓB LUBIĄCYCH ADRENALINE
Mini park
MINI PARK LINOWY TO MIEJSCE NIEZAPOMNIANEJ PRZYGODY DLA DZIECI PRZEBYWAJĄCYCH NA ŚWIEŻYM POWIETRZU, ROZWIJAJĄCYCH KOORDYNACJĘ RUCHOWĄ . W TYM NIEZWYKŁYM MIEJSCU DZIECI POKONUJA PROSTE PRZESZKODYZAWIESZONE NA WYSOKOŚCI 1-2,5 M. ASEKURACJĘ STANOWIĄ SIATKI SPEŁNIAJĄCE WSZELKIE NORMY BEZPIECZEŃSTWA. DOSTĘPNE DLA DZIECI OD 3 DO 13 LAT.

Cennik 

Indywidualny

Grupowy powyżej 10 osób

Grupy Firmowe

 

 NormalnyUlgowy do 13 latNormalnyUlgowy do 13 lat 
Jedna trasa23 zł18 zł18 zł13 złKalkulacja indywidualna
Dwie trasy28 zł23 zł23 zł18 złKalkulacja indywidualna
Trzy trasy38 zł33 zł33 zł28 złKalkulacja indywidualna
Diabelskie wahadło15 zł10 zł12 zł8 złKalkulacja Indywidualna
MIni park-------15 zł-------10 złKalkulacja Indywidualna

*Przewiń tabelę w prawo

Godziny otwarcia

10.00-18.00

KWIECIEŃ, PAŹDZIERNIK - WEEKENDY
MAJ, WRZESIEŃ - CODZIENNIE

10.00-19.00

CZERWIEC, LIPIEC, SIERPIEŃ - CODZIENNIE

UWAGA: W razie niesprzyjającej pogody park linowy nieczynny