Park linowy położony w samym sercu Brennej , obok hotelu Kotarz (ul. Wyzwolenia 40). Park linowy stanowi wysokościowy system platform i przeszkód linowych zainstalowanych na palach. Przed wejściem na trasy wysokie każdy uczestnik zostaje ubrany w atestowany sprzęt asekuracyjny oraz zostaje przeszkolony z zasad posługiwania się nim. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwają wykwalifikowani instruktorzy. Trasy wysokie dostępne dla dzieci od 8 roku życia sięgających ręką na wysokość 1.60 m. - w przedziale wiekowym 8 -10 lat konieczna asysta osoby dorosłej.

Atrakcje

Trasa Adventure
Niebieska
TRASA O ŚREDNIEJ TRUDNOŚCI PRZEZNACZONA DLA OSÓB SIĘGAJĄCYCH RĘKĄ NA WYSOKOŚĆ 160 M. DO POKONANIA M.IN. LICZNE MOSTY, DESKOROLKA, ŚCIANKA WSPINACZKOWA, TYROLKI, PĘTLE.
Trasa Adventure
Czarna
TRASA O PODWYŻSZONYM STOPNIU TRUDNOŚCI , ZAWIESZONA NA WYSOKOŚCI OK 15 M. DO POKONANIA M.IN. BECZKI, WYSPY, RÓWNOWAŻNIA, LICZNE TYROLKI Z WIDOKIEM NA BRENNĄ , HITEM TRASY JEST WÓZ DRABINIASTY. PRZEZNACZONA DLA OSÓB SIĘGAJĄCYCH NA WYSOKOŚĆ 160 M. I POWYŻEJ 12 LAT.
Orla baszta
EKSTREMALNA WSPINACZKA PO PALU Z ZAMONTOWANYMI CHWYTAMI WSPINACZKOWYMI NA WYSOKOŚĆ 15 M. ASEKURUJE INSTRUKTOR NA TZW. WĘDKĘ
Mini Park
MINI PARK LINOWY TO MIEJSCE NIEZAPOMNIANEJ PRZYGODY DLA DZIECI PRZEBYWAJĄCYCH NA ŚWIEŻYM POWIETRZU, ROZWIJAJĄCYCH KOORDYNACJĘ RUCHOWĄ. DO POKONANIA M.IN. KACZE ŁAPY, LWIE OBRĘCZE, MOSTKI I HIT TRASY MINI TYROLKA. ASEKURACJĘ STANOWIĄ SIATKI SPEŁNIAJĄCE WSZELKIE NORMY BEZPIECZEŃSTWA. DOSTĘPNE DLA DZIECI OD 3 DO 13 LAT.

Cennik 

Indywidualny

Grupowy powyżej 10 osób

Grupy Firmowe

 

 NormalnyUlgowy do 13 latNormalnyUlgowy do 13 lat 
Jedna trasa29 zł24 zł24 zł19 złKalkulacja indywidualna
Dwie trasy47 zł42 zł42 zł37 złKalkulacja indywidualna
Orla baszta16 zł12 zł12 zł10 złKalkulacja indywidualna
Mini park-------17 zł-------13 złKalkulacja Indywidualna

 

*Przewiń tabelę w prawo

Godziny otwarcia

10.00-18.00

KWIECIEŃ, PAŹDZIERNIK - WEEKENDY
MAJ, WRZESIEŃ - CODZIENNIE

10.00-19.00

CZERWIEC, LIPIEC, SIERPIEŃ - CODZIENNIE

UWAGA: W razie niesprzyjającej pogody park linowy nieczynny