parkilinowe.pl

Park linowy Trollandia

Szklarska Poręba

O parku

Park linowy położony w parku miejskim w centrum miasta.

NOWOŚĆ

System CIĄGŁEJ ASEKURACJI to 100 % bezpieczeństwa. Uczestnik zostaje wpięty do liny asekuracyjnej na poczatku trasy, swobodnie pokonuje przeszkody bez konieczności przepinania się, dopiero na końcu trasy zostaje wypięty z liny  przez instruktora.


Do dyspozycji oddajemy następujące trasy:

TRASA ZIELONA to przeszkody zawieszone na wysokości od 4 do 10 metrów, trasa dostępna jest dla dzieciaków o minimalnym wzroście 130 cm, dla młodszych dzieci niezbędna będzie asysta rodziców.

TRASA CZERWONA dostępna dla absolwentów trasy zielonej, na tej trasie do pokonania znajdują się przeszkody o większej trudności zawieszone znacznie wyżej: 6 – 12 metrów.

Siatki, deskorolka, mosty, zjazdy to tylko niektóre atrakcje jakie czekają na uczestników. Zapraszamy całe rodziny. Łącznie do pokonania 26 stanowisk o łącznej długości: 400 metrów.
 

Park Linowy to miejsce w którym można przeżyć wspaniałą przygodę. Pokonując przeszkody rozwija się sprawność ruchowa, pokonują trudności wzmacnia się pewność siebie.

W dzisiejszych czasach aktywny wypoczynek jest niezmiernie potrzebny do pokazania młodzieży jak wiele korzyści niesie w dorosłym życiu. Nasze parki linowe są miejscem bezpiecznym, gdzie nad uczestnikami czuwa wykwalifikowana kadra instruktorów. 

Cennik

Godziny otwarcia

Od 10.00 - 18.00
W wakacje do 20.00.


DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH- park dostępny codziennie przez cały rok (prosimy o rezerwację)

DLA OSÓB INDYWIDUALNYCH
- kwiecień - weekendy
- maj - codziennie
- czerwiec - codziennie
- lipiec - codziennie
- sierpień - codziennie
- wrzesień - codziennie
- październik - weekendy

W razie niesprzyjającej pogody  park linowy nieczynny.

Lokalizacja

Park linowy położony w parku miejskim w centrum miasta, przy ul. Jedności Narodowej.

Kontakt

Info park: 661 220 004
Manager: 661 222 155
e-mail: parki@parkilinowe.pl