Dla grup

Góra Żar

Dla dzieci i młodzieży

Park linowy (dla grup)

Istnieje możliwość wynajęcia tras parku linowego dla grup zorganizowanych:

TRASA MINI PARKU

PRZEJŚCIE 1 TRASY WYSOKIEJ

PAKIET 3 TRAS (2+1 GRATIS)

Pakiet scenariuszowy*

LEŚNA OLIMPIADA

Zadaniem grup jest bezpośrednia rywalizacja na przygotowanych konkurencjach. Grupy zostają oprowadzone po terenie parku. W różnych lokalizacjach zostały przygotowane zadania scenariuszowe do wykonania wspólnymi siłami przez całe grupy np. Upadek zaufania, Kłoda, Labirynt niezgody, Kostka logiczna, Wąż Leśny. Scenariusz rozwija umiejętność pracy w grupie, kreatywność oraz logiczne myślenie.

 

TROLLOWI KONSTRUKTORZY

Zadaniem grup jest wymyślenie oraz stworzenie plemienia Trolli – grupy wymyślają swoje plemię, wybierają wodza, wymyślają, tworzą oraz malują flagi plemienne. Następną częścią scenariusza jest budowa katapult oblężniczych oraz zamków z dostarczonych im materiałów oraz instrukcji a następnie „bitwa” w formie zabawy. Scenariusz pobudza kreatywność, uczy samodzielności oraz wymaga od uczestników pracy w grupie, co umacnia więzi pomiędzy uczestnikami.

 

*pakiety scenariuszowe dostępne tylko i wyłącznie przy zakupie biletów do parku linowego  oraz organizowane są tylko i wyłącznie dla grup powyżej 6 roku życia.

Dla dorosłych

Park linowy (dla grup)

1 TRASA, 2 + 1 TRASA GRATIS, + 10PLN dopłata do 1 trasy

PAKIET TEAM BUILDING

1. Kłoda

Zestaw zadań integracyjnych dla całej grupy z wykorzystaniem kłody drewnianej zamocowanej 0,5m nad ziemią. (Zmiana kolejności grupy, zamiana miejscami dwóch osób z brzegów bez schodzenia, splatają się za ręce  + próbują stać na jednej nodze przez 5s.


2. Upadek Zaufania

Swobodny upadek  plecami w tył z podestu na ręce grupy.


3. Niemy rząd

Zadanie polega na ustawieniu się grupy w kolejności nadanej przez cyfry każdej osobie. Trudność polega na tym, że osoby mają na oczach opaski i nie mogą ze sobą rozmawiać.


4.  Węzeł grupowy

Zadanie polega na zawiązaniu węzła na linie trzymanej przez wszystkich uczestników zabawy.


5. Gąsienica

Grupa liczy np. 10 osób  - dostaje 11 skrzynek. Ich zadaniem jest pokonanie danej odległości przy pomocy skrzynek oraz manipulowania nimi tak, aby każdy pokonał dany odcinek nie schodząc ze skrzynki.

DODATKOWE ATRAKCJE

1. Wynajem terenu parku linowego

2. Przeloty szybowcowe w tandemie

3. Przeloty samolotem dwupłatowym Antonov,

4. Samochody terenowe, Offroad

5. Skoki na bungee

6. Dmuchańce, Zoorbing
 

Superpakiety

Indywidualne

Grupowe