Oferta dla grup

Z nami nie ma nudy!

Park linowy Trollandia zaprasza na niezapomnianą przygodę w ramach jednodniowej wycieczki szkolnej.

Oferujemy wyjątkowe pakiety atrakcji dla dzieci i młodzieży, dostosowane do wieku oraz umiejętności uczestników.

Przybądźcie do nas
i odkryjcie
magiczny klimat Trollandii

Trollandia to fantastyczne miejsce na integrację grup szkolnych, drużyn sportowych czy firmowych wyjazdów integracyjnych. Oferujemy nie tylko atrakcje, ale także bliskość przyrody i niezapomniane chwile spędzone w gronie zespołu. Razem z nami zorganizujecie wycieczkę, gdzie każdy krok to przygoda, a wspólne doświadczenia tworzą trwałe wspomnienia. Trollandia – to więcej niż park linowy, to miejsce, gdzie emocje nabierają nowego wymiaru!

 

Nasz park oferuje 3 wysokie trasy linowe, wysoką trasę tyrolkową, a także mini park z różnorodnymi, oryginalnymi przeszkodami, które dostarczą Wam niezapomnianą frajdę. Na wysokości spotkacie atrakcje, takie jak przejście przez prawdziwy samochód zawieszony na drzewach, zjazd na sankach, trollową ściankę wspinaczkową oraz wiele innych unikatowych przeszkód, które sami zaprojektowaliśmy.

 

Wasze bezpieczeństwo to nasz priorytet! Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę instruktorów. Co więcej, Park Linowy Trollandia wyposażony został w system asekuracji ciągłej, gwarantujący najwyższy poziom bezpieczeństwa.

 

Oferujemy atrakcyjne warunki cenowe. Cena za przejście jednej trasy linowej to 37 zł, a każda kolejna dostępna jest z 50% zniżką. To doskonała okazja, by połączyć przyjemne z pożytecznym, czerpiąc radość z aktywności fizycznej i niepowtarzalnych wrażeń

 

Zachęcamy do rezerwacji:
parki@parkilinowe.pl
+48 661 222 155

KAŻDA KOLEJNA TRASA -50%.

CENA ZALEŻNA JEST OD WYBRANEGO PROGRAMU
ORAZ ILOŚCI UCZESTNIKÓW.


INFORMACJE / REZERWACJE:
+ 48 661 222 155
parki@parkilinowe.pl

ZAPRASZAMY :)