Super zabawa

Niezwykłe przeszkody

System ciagłej asekuracji

Szklarska Poręba

Park linowy znajduje się na terenie parku miejskiego w centrum miasta, przy ul. Jedności Narodowej - naprzeciwko Skweru Radiowej Trójki. Park linowy stanowi wysokościowy system platform i przeszkód linowych zainstalowanych na drzewach.

W parku zainstalowany został system CIĄGŁEJ ASEKURACJI - 100 % bezpieczeństwa. Uczestnik zostaje wpięty do liny asekuracyjnej na początku trasy, swobodnie pokonuje przeszkody bez konieczności przepinania się, dopiero na końcu trasy zostaje wypięty z liny przez instruktora.

 

Trasy trollandii

Trollinkowo Dzielny skrzat Ole Trole SPACER WŁÓCZYKIJA LEŚNA TUŁACZKA

Trollinkowo

wiek: od 3 lat

ilość przeszkód: 8

bilet: BEZ LIMITU PRZEJŚĆ

trudność:

Trollinkowo

Trollinkowo to miejsce niezapomnianej przygody dla najmłodszych. Dzieci w aktywny sposób rozwijają swoją koordynację ruchową przebywając na świeżym powietrzu. Dzięki systemowi specjalistycznych siatek asekuracyjnych, maluchy mogą pokonywać bezpiecznie przeszkody bez zakładania uprzęży.

Dzielny skrzat

zasięg ręki: od 150 cm

wiek: od 6 lat

ilość przeszkód: 11

bilet: 1 PRZEJŚCIE TRASY

trudność:

Dzielny skrzat

Trasa zielona idealnie sprawdzi się dla skrzatów, które dopiero zaczynają swoją przygodę z parkami linowymi. Charakteryzuje się niskim stopniem trudności. Innowacyjny system asekuracji pozwala na pokonanie trasy bez konieczności przepinania się karabinkiem. Na torze spotkacie wiele atrakcyjnych przeszkód sprawnościowych, które zapewne Was zaciekawią.

Ole Trole

zasięg ręki: od 150 cm

wiek: od 6 lat

ilość przeszkód: 12

bilet: 1 PRZEJŚCIE TRASY

trudność:

Ole trole

Trasa fioletowa jest jedną z bardziej oryginalnych w naszym parku. Na swojej drodze znajdziecie starodawny prysznic, zjeżdżającą huśtawkę i wiele innych pomysłowych przeszkód, które dostarczą Wam niezapomnianych wrażeń.

SPACER WŁÓCZYKIJA

zasięg ręki: od 170 cm

wiek: od 8 lat

ilość przeszkód: 16

bilet: 1 PRZEJŚCIE TRASY

trudność:

SPACER WŁÓCZYKIJA

Trasa przeznaczona jest zarówno dla starszych dzieci, jak i dorosłych o średnim poziomie trudności. Charakteryzuje się niepowtarzalnymi przeszkodami sprawnościowymi. Na trasie znajdziecie min. ściankę wspinaczkową, zjazd na talerzyku orczykowym oraz najdłuższy most w parku. Trasa niebieska zapewni Wam świetną zabawę oraz przepiękne widoki.

LEŚNA TUŁACZKA

zasięg ręki: od 170 cm

wiek: od 8 lat

ilość przeszkód: 15

bilet: 1 PRZEJŚCIE TRASY

trudność:

LEŚNA TUŁACZKA

Trasa czerwona jest najtrudniejszą i najwyższą w naszym parku. Przeszkody są bardziej wymagające oraz dłuższe w porównaniu do poprzednich tras. Znajdziecie na niej trzy zjazdy tyrolkowe. Innowacyjny system asekuracji pozwala na pokonanie trasy bez konieczności przepinania się karabinkiem. Leśna tułaczka to niepowtarzalny spacer w koronach drzew.

Przestrzegaj zasad bezpieczeństwa!

Mapa atrakcji

wkrótce

Cennik

Szklarska poręba
Indywidualny
 
Normalny
Ulgowydo 16 r.ż.
Jednatrasa
45pln
41pln
kolejna trasa
50% taniej
Grupy
od 15 osób 
Jednatrasa
38pln
kolejna trasa
50% taniej
Minipark
dla dzieci do 13 r.ż. 
36pln
Bez limitu przejść

INFO

Godziny otwarcia: OD 10:00 - 18:00

Maj, Czerwiec, Lipiec, Sierpień, Wrzesień - codziennie
Kwiecień, Październik, Listopad - weekendy

Od kwietnia do października możliwe jest skorzystanie z parku codziennie po wcześniejszej rezerwacji, grupa minimum 15 osób.

Info park: 661 220 004
szklarska@parkilinowe.pl

Dla grup

Dojazd

Nasze obiekty