Super zabawa

Niezwykłe przeszkody

System ciągłej asekuracji

Góra Żar

Trollandia położona jest w lesie obok dolnej stacji kolejki PKL na Górę Żar. Park linowy stanowi wysokościowy system platform i przeszkód linowych zainstalowanych na drzewach.  Bawić się tu mogą zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci od 8 roku życia (sięgnięcie ręka na wysokość 1,70 m- trasy wysokie), od 3 do 13 lat – mini park linowy. Przed wejściem na trasy wysokie każdy uczestnik zostaje ubrany w atestowany sprzęt asekuracyjny oraz zostaje przeszkolony z zasad posługiwania się nim.

Nad bezpieczeństwem uczestników czuwają wykwalifikowani instruktorzy.

Trasy trollandii

Trollinkowo

Trollinkowo to miejsce niezapomnianej przygody dla najmłodszych. Dzieci w aktywny sposób rozwijają koordynację ruchową przebywając na świeżym powietrzu. Przeszkody zawieszone są na wysokości 1 – 2,5m. System asekuracji stanowią specjalistycznie rozwieszone siatki spełniające niezbędne normy bezpieczeństwa. Od 3-13 roku życia.

MINI PARK DLA DZIECI - TRASA MALUCH

Dzielny skrzat

Trasa została zamieszczona na wysokości od 3 – 5 metrów nad ziemią. Charakteryzuje się łatwym stopniem trudności. Na trasie znajduje się 11 przeszkód do pokonania. Innowacyjny system asekuracji pozwala na pokonanie trasy bez konieczności przepinania. Dzielny skrzat przeznaczony jest dla osób o minimalnym wzroście 120cm.

TRASA: ZIELONA JUNIOR

Spacer włóczykija

Trasa została usytuowana  na wysokości ok. 5 metrów nad ziemią. Charakteryzuje się średnim stopniem trudności. Na trasie znajduje się 13 przeszkód do pokonania. Innowacyjny system asekuracji pozwala na pokonanie trasy bez konieczności przepina. Spacer włóczykija przeznaczony jest dla osób o minimalnym wzroście 140cm.

TRASA: NIEBIESKA ADVENTURE

Leśna tułaczka

Trasa została zawieszona na wysokości powyżej 6 metrów nad ziemią. Charakteryzuje się podwyższonym stopniem trudności. Na trasie znajduje się 13 przeszkód do pokonania. Innowacyjny system asekuracji pozwala na pokonanie trasy bez konieczności przepinania. Leśna tułaczka przeznaczona została dla osób sięgających na wysokość ponad 160cm. Dostępna od 16 roku życia. 

TRASA: CZERWONA ADVENTURE

Trolka tyrolka

Trasa została zawieszona na wysokości ok. 15 metrów nad ziemią. Charakteryzuje się wysoką dawką adrenaliny. Dostępna jest tylko dla osób, które pokonały trasę Niebieską oraz Czerwoną. Ta trasa zjazdowa gwarantuje niesamowie wrażenia. 

TRASA: CZARNA ADVENTURE

Szanuj zieleń!

Mapa atrakcji

wkrótce

Cennik

INFO

Godziny otwarcia : OD 10 DO 18
 

Lipiec, Sierpień – codziennie.
Maj - Czerwiec, Wrzesień – weekendy.

od Października nieczynne. Zapraszamy wiosną

Info park: 661 222 008
Manager: 661 222 155
parki@parkilinowe.pl

 

Dla grup

Dojazd

Nasze obiekty