Niezwykłe przeszkody

System ciagłej asekuracji

Super zabawa

Szklarska Poręba

Park linowy znajduje się na terenie parku miejskiego w centrum miasta, przy ul. Jedności Narodowej - naprzeciwko Skweru Radiowej Trójki. Park linowy stanowi wysokościowy system platform i przeszkód linowych zainstalowanych na drzewach.

W parku zainstalowany został system CIĄGŁEJ ASEKURACJI - 100 % bezpieczeństwa. Uczestnik zostaje wpięty do liny asekuracyjnej na początku trasy, swobodnie pokonuje przeszkody bez konieczności przepinania się, dopiero na końcu trasy zostaje wypięty z liny przez instruktora.

 

Trasy trollandii

Trollinkowo

Trollinkowo  to miejsce niezapomnianej przygody dla najmłodszych. Dzieci w aktywny sposób rozwijają koordynację ruchową przebywając na świeżym powietrzu. Przeszkody zawieszone są na wysokości 1 – 2,5m. System asekuracji stanowią specjalistycznie rozwieszone siatki spełniające niezbędne normy bezpieczeństwa. Od 3-13 roku życia.

MINI PARK DLA DZIECI – TRASA MALUCH

Dzielny skrzat

Trasa została zamieszczona na wysokości od 3 – 5 metrów nad ziemią. Charakteryzuje się łatwym stopniem trudności. Na trasie znajduje się 11 przeszkód do pokonania. Innowacyjny system asekuracji pozwala na pokonanie trasy bez konieczności przepinania. Dzielny skrzat przeznaczony jest dla osób o minimalnym wzroście 120cm.

TRASA: ZIELONA JUNIOR
 

SPACER WŁÓCZYKIJA

Trasa została usytuowana  na wysokości ok. 5 metrów nad ziemią. Charakteryzuje się średnim stopniem trudności. Na trasie znajduje się 13 przeszkód do pokonania. Innowacyjny system asekuracji pozwala na pokonanie trasy bez konieczności przepina. Spacer włóczykija przeznaczony jest dla osób o minimalnym wzroście 140cm.

TRASA: NIEBIESKA ADVENTURE

LEŚNA TUŁACZKA

Trasa została zawieszona na wysokości powyżej 6 metrów nad ziemią. Charakteryzuje siępodwyższonym stopniem trudności. Na trasie znajduje się 13 przeszkód do pokonania. Innowacyjny system asekuracji pozwala na pokonanie trasy bez konieczności przepinania. Leśna tułaczka przeznaczona została dla osób sięgających na wysokość ponad 160cm. Dostępna od 16 roku życia.

TRASA: CZERWONA ADVENTURE

Przestrzegaj zasad bezpieczeństwa!

Mapa atrakcji

wkrótce

Cennik

INFO

Godziny otwarcia: OD 10:00 - 18:00

Czerwiec, Lipiec, Sierpień, Wrzesień – codziennie.
Kwiecień – Maj, Październik – weekendy.

Od kwietnia do października możliwe jest skorzystanie z parku codziennie po wcześniejszej rezerwacji, grupa minimum 15 osób.

Info park: 661 220 004
Manager: 661 222 155
parki@parkilinowe.pl

Dla grup

Dojazd

Nasze obiekty